Zostańmy w kontakcie
+48 123 456 789,
hello@smartfoxagency.pl
Back

SOCIAL MEDIA

Nawet o 30 mln złotych rocznie może poprawić się wynik finansowy przedsiębiorstwa, które umiejętnie angażuje uwagę użytkowników mediów społecznościowych. Badacze z Akademii Leona Koźmińskiego ustalili, że liczba obserwujących profil firmy przekłada się na jej przychody. Jak obliczyli, przyrost widowni w serwisie o 1 proc., może oznaczać powiększenie przychodu przedsiębiorstwa o 0,5 proc.”

zobacz zasięgi naszych klientów

kampanie lead’owe naszych klientów

LEAD_smartfox

Chciałbyś zbudować świadomość swojej marki i zwiększyć swoje dochody dzięki obecności na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn lub TikTok?

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie oraz wdrożenie strategii marketingowej, która pomoże Ci osiągnąć te cele.

nasz zespół

Stworzy skuteczny lejek marketingowy, który zwiększy wskaźniki sprzedaży Twojej firmy

Opracuje spersonalizowane treści

Zaprojektuje atrakcyjną grafikę i dotrze do Twojej grupy docelowej z przemyślanym przekazem.

Wiesz, że publikowanie treści bez dodatkowej promocji to jak rzucanie do tarczy z zawiązanymi oczami? 

Nawet najbardziej kreatywne i interesujące treści bez dobrze przemyślanej strategii mogą pozostać niezauważone na Twoim profilu. Dlatego tak ważne jest opracowanie spersonalizowanej strategii marketingowej, która umożliwi dotarcie do Twojej docelowej grupy klientów i przekształcenie ich w lojalnych i zaangażowanych odbiorców Twojej marki.

Dzięki naszym działaniom będziesz mógł skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu, podczas gdy my zajmiemy się skutecznym promowaniem Twojej marki w mediach społecznościowych.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, analizę rynku oraz raportowanie wyników i efektywności naszych działań marketingowych. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci zrealizować Twoje cele biznesowe i osiągnąć sukces na platformach społecznościowych.

skuteczny model współpracy

1. plan działań

plan_dzialan

2. wdrożenie

wdrozenie

zobacz kilka naszych realizacji

Wyróżniają nas wyniki.

Ponieważ to one są ostateczną miarą sukcesu. Na koniec każdego działania marketingowego liczy się rezultat, czyli sprzedaż Twoich produktów lub usług. Dla nas sukces oznacza mierzalne i powtarzalne wyniki sprzedażowe, które jednocześnie budują rozpoznawalność Twojej marki. Chcemy poznać Twój cel i pomóc Ci go osiągnąć. Nasz zespół zrealizuje zaplanowane cele, a następnie wspólnie z Tobą ustali kolejne ambitne wyzwania.

wykres

Nasz dział social media ekspertów doskonale zna mechanizmy działania platform społecznościowych.

Nasi copywriterzy są mistrzami w tworzeniu zapadających w pamięć tagline’ów i budowaniu efektywnej komunikacji z Twoją grupą docelową. Zależy nam na każdym szczególe, ponieważ to właśnie one mają decydujący wpływ na końcowy sukces Twojej marki w internecie.

ikona 2

Działamy holistycznie i kompleksowo.

Jesteśmy przekonani, że każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Dlatego nie skupiamy się tylko na wąskiej specjalizacji. Dzięki praktycznej znajomości zasad UX/UI oraz bogatemu doświadczeniu w branży marketingowej, jesteśmy w stanie spojrzeć szerzej na cały projekt. Analiza aktualnego wizerunku Twojej firmy pozwoli nam wprowadzić niezbędne zmiany, które pomogą maksymalizować efektywność działań w mediach społecznościowych, a także przynieść korzyści w pozostałych kanałach komunikacji z klientami.

Umów się na konsultację

Spotkajmy się i porozmawiajmy o rozwoju Twojej marki!

Wybierz dogodny dla Ciebie termin z kalendarza i umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem, który pomoże lepiej zrozumieć potrzeby Twojego biznesu.
Po rezerwacji wybranego terminu zostanie przesłany do Ciebie link do spotkania online (Google Meets).

success STORIES

Zaufali nam

Let's talk

Masz wyzwanie?

Opowiedz nam o nim, a my pomożemy Ci je zrealizować!
Stwórzmy razem coś wyjątkowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.